Yuuki 2.33/5 (3)

Kubeczek menstruacyjny Yuuki to produkt czeski. Została zaprojektowana i wyprodukowana przez firmę BETA obchodní společnost, s.r.o., która powstała w 1998 r. I jest dziełem Zuzany Poláčkovej.

Kubeczek menstruacyjny jest produkowany w “czystym pokoju” używanym do produkcji produktów medycznych. Dział ten jest wyposażony w osobne wejście, antystatyczną podłogę i system klimatyzacji. To wyspecjalizowane miejsce pracy zapobiega ryzyku zanieczyszczenia. Wszystkie procesy produkcyjne i kontrolne są przeprowadzane w pełnej zgodności z wymaganiami normy ISO 9001.

Używany jest materiał silikonowy najwyższej jakości, zatwierdzony do użytku w służbie zdrowia i przemyśle spożywczym. Pierwszy patent został zarejestrowany na początku 20 wieku w USA, ale wtedy nie było odpowiedniego materiału do produkcji. Nowoczesne materiały są obecnie całkowicie odpowiednie, zarówno pod względem ich właściwości fizycznych, jak i ich akceptowalności przez ludzkie ciało.

Zalety Yuuki

Do 12 godzin
Każdy jest inny, ale kubeczek powinien z łatwością wytrzymać od 3 do 10 godzin. Nawet do 12 godzin, jeśli nie miesiączkujesz tak ciężko.

Pozostaje w miejscu i nie porusza się
Kubeczek nie porusza się, ponieważ jest utrzymywany w miejscu przez mięśnie pochwy, a także przez słabą próżnię, która tworzy się wewnątrz kubka.

Nie musisz się martwić nieprzyjemnymi zapachami
Krew menstruacyjna nie posiada nieprzyjemnego zapachu. Typowy zapach, który pojawia się podczas menstruacji, jest wynikiem połączenia krwi i substancji chemicznych w wkładkach higienicznych i tamponach. Nie dotyczy to Ciebie, jeśli używasz kubeczka menstruacyjnego.

Bez ryzyka infekcji lub reakcji alergicznej
Kubeczek wykonany jest z bardzo wysokiej jakości silikonu medycznego, więc nie ma ryzyka alergii i infekcji.

Bez nieprzyjemnych odpadów
W przeciwieństwie do wkładek higienicznych i tamponów, które musisz kupować, kubeczek menstruacyjny jest przyjazny dla środowiska. Kubeczek może z łatwością wytrzymać przez 10 lat, a nawet całe życie, ponieważ jest wykonany z silikonu medycznego, który jest zwykle używany do implantów podczas operacji.